TP-Link TL-WN727N Kablosuz Adaptör
TP-Link TL-WN727N Kablosuz Adaptör
TP-Link TL-WN727N Kablosuz Adaptör

TP-Link TL-WN727N Kablosuz Adaptör

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺70,90(KDV Dahil)
₺72,32 'den başlayan taksitlerle

 

  • 150Mbps Kablosuz Bağlantı Hızı gürültüye duyarlı HD Video Akışı gibi uygulamalar için idealdir
  • QSS düğmesi ile yüksek güvenlikli bağlantıyı kolayca kurma imkanı
  • Windows XP / Vista / 7 desteği

 

Bu Ürün Ne Yapar?

 

Kablosuz N USB Adaptör TL-WN727N masaüstü veya dizüstü PC'nize takılarak, PC'nin kablosuz ağa bağlanmasını ve yüksek hızda internete erişimini sağlar. IEEE 802.11n uyumlu adaptör 150Mbps'a kadar kablosuz hız sağlayarak online oyunlar ve HD video akışları için yüksek performans sağlar.

 150Mbps Kablosuz N Hızı - Kararlı Kablosuz Sinyal

 

IEEE 802.11n standardına uyumlu TL-WN727N geleneksel 11g ürünleri ile karşılaştırıldığında 9x hız ve 4x menzilde kablosuz ağ kurabilir. 54M ürünlerle karşılaştırıldığında TL-WN751ND internette surf deneyimi, dosya paylaşımı ve video akışlarını seyretmede keyifli bir performans artışı sağlar.

 

Kolay Kurulum

 

Kolay Kurulum Yardımcısını içeren bir CD ile gelen cihazda sihirbaz size adım adım kurulumda, hatta kablosuz ağ ayarları ve güvenlik tanımları aşamalarında dahi özellikle deneyimsiz kullanıcılar için son derece faydalı olacak şekilde yol gösterecektir.

 

 

WPA / WPA2 Şifrelemeleri - Gelişmiş Güvenlik

 

WI-FI bağlantısı için WEP şifreleme dış tehditlere karşı en güçlü ve güvenli şifreleme olmaktan çıkmıştır. TL-WN727N WI-FI Alliance industry group tarafından WLAN güvenliği için geliştirilen son teknolojiler olan WPA/WPA2 şifrelemelerini desteklemektedir.